شماره : 6653
۸ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱

سخن سردبیر؛

اندر حکایت برخی عزل و نصب ها در شهر ازنا

هنوز خیلی زمان‌نگذشته است که اعطای دو‌پست سیاسی همزمان به یک شخص مورد نقد و انتقاد دلسوزان قرار گرفت اما گوشی برای شنیدن آن نبود و یا شاید برخی قربان صدقه های بی جا مانع از شنیدن صدای انتقاد سازنده بود!؛

این روزها که طبیعت گردی و اسب سواری و چای زغالی نماد زندگی لاکچری شده است با خودم فکر میکنم ما بچه کشاورزها چقدر ثروتمند بودیم که همه این موارد را با کیفیت بسیار بالاتر تجربه کرده ایم.
القصه در آن زمان پدر بزرگ ما اسبی داشت که طبق عادت گردنش را خم می کرد تا سوارش بشوی ، سوارش که می شدی با یک جهش سوار را به زمین‌می زد و دوباره گردنش را خم می کرد تا سوار ، سوارش بشود و دوباره و دوباره …!!!
اگرچه آن روزهای خوب گذشته و دیگر تکرار نخواهد شد اما این‌حکایت دیروز گویا وصف الحال امروز مرکب چموش مدیریت در شهر ازنا شده است به گونه ای که ما از اتخاذ یک تصمیم غیر کارشناسی و یک روش غیراصولی بارها و بارها ضربه می خوریم اما دست از آزمون و خطا برنمیداریم…!!!
هنوز خیلی زمان‌نگذشته است که اعطای دو‌پست سیاسی همزمان به یک شخص مورد نقد و انتقاد دلسوزان قرار گرفت اما گوشی برای شنیدن آن نبود و یا شاید برخی قربان صدقه های بی جا مانع از شنیدن صدای انتقاد سازنده بود…!!!
اکنون بعد از گذشت آن ایام و درحالی که نادرست بودن آن تصمیم بر هر دو طرف ماجرا مشخص شده اما گویا باز هم درحال اتخاذ تصمیم اشتباه دیگری از همان دست هستیم…!!!
با عبور از همه حواشی که ذکر آن را ضروری نمی دانیم، یک بار دیگر خدمت تصمیم گیرندگان عرض می کنیم انتصاب یک شخص برای یک‌جایگاه سیاسی و اجتماعی آن هم در آستانه انتخابات نیازمند اشراف آن فرد به حال و هوای سیاسی شهر و شناخت لایه های اجتماعی دارد که  پتانسیل آن در نیروهای شهر ازنا و خود آن مجموعه وجود دارد اما چه فایده که من‌عاجزم زگفتن و او از شنیدنش…!!!

محسن دهقان‌نژاد

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6653 توسط neginoshtorancoo و در روز شنبه 8 مهر 1402 ساعت ۱۱:۵۱:۵۷
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6651
۷ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۵

خبر آدینه؛

تاکید امام جمعه ازنا برحل مشکل معیشت، مسکن و اشتغال

امام جمعه ازنا:بیان دستاوردهای انقلاب منافاتی با این ندارد که بگوییم معیشت مسکن و اشتغال مردم دچار مشکل است.؛

امام جمعه ازنا:بیان دستاوردهای انقلاب منافاتی با این ندارد که بگوییم معیشت، مسکن و اشتغال مردم دچار مشکل است.

به گزارش پایگاه خبری نگین اشترانکوه: حجت الاسلام والمسلمین علی سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک ۱۷ ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع)، به هفته وحدت اشاره کرد و گفت: همه پیروان ادیان الهی و مذهب های مختلف در ایران اسلامی، بدنبال پیشرفت و ترقی انقلاب هستیم و همه باید این درس را در هفته فرا بگیریم‌.

وی با تقدیر از زحمات دست اندرکاران نمایش بازسازی عملیات حاج عمران در شهرستان، گفت: در سالهای اخیر در شهرستان، هیچ نمایشی فرهنگی در حد و اندازه های این نمایش اخیر برگزار نشده بود و با هم افزایی مسئولان و زحمات فرماندهی و پاسداران عزیز شهرستان، این نمایش با شکوه تمام و استقبال بی نظیر و حضور پرشور و قابل توجه مردم برگزار شد.

امام جمعه ازنا افزود: هزاران نفر از مردم ازنا با شوق و شور فروان و به عشق شهدا در نمایش بازسازی عملیات حاج عمران حضور پیدا کردند و برای مردم و جوانان بسیار تاثیر گذار بود‌، از همه عزیزان دست اندرکار و مردم عزیز تشکر فراوان دارم.

حجت الاسلام سپهوند در ادامه با بیان اینکه اقشار مختلف مردم باید در عرصه جهاد تبیین فعال باشند، اظهار داشت: اینکه برخی فکر کنند جهاد تبیین صرفا یک سخنرانی توسط علما است، این چنین نیست بلکه هر عرصه ای یک مجاهد می طلبد و در این عرصه به مهندس مجاهد، پزشک مجاهد، معلم مجاهد، کارمند مجاهد و کارگر مجاهد نیاز است.

خطیب جمعه ازنا تصریح کرد: شبهه ناکارآمدی نظام را که تنها علما نمی توانند نفی کنند بلکه در عرصه فناوری وعلوم پزشکی باید یک پزشک در میدان باشد و دستاوردهای انقلاب را بیان کند، در عرصه رشد علم یک معلم و استاد دانشگاه باید در میدان باشند و در عرصه صنعت دفاعی نظامیان باید در میدان بگویند چه دستاوردهایی عظیمی داشته ایم.

وی با اشاره به اینکه بیان دستاوردهای انقلاب منافاتی با این ندارد که بگوییم معیشت، مسکن و اشتغال مردم دچار مشکل است، اظهار کرد: اگر دستاوردهای انقلاب را می گوییم این را هم باید بگوییم که سخت است مردی به قصابی برود و نتواند گوشت بخرد، باید بگوییم که بسیاری از مردم مشکل مسکن و اشتغال دارند و در تامین چهار پنج قلم از کالاهای اساسی دچار مشکل هستند ما هیچگاه نمی گوییم از نداشته ها و نکرده های این نظام سخن نگویید اما انقلاب اسلامی آنچنان خدماتی ارائه کرده که آن جنبه های انجام نشده به چشم نمی آید و این اشتیاقی را ایجاد می‌کند تا مشکل اشتغال و معیشت و مسکن را هم حل کنیم

حجت الاسلام والمسلمین سپهوند در پایان خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۱ که بزرگترین جنگ ترکیبی بر علیه کشورمان در جریان بود، با حمایت و درصحنه بودن مردم، هوشیاری و زحمات شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی و هدایت معصوم گونه رهبر معظم انقلاب اداره کردیم و امسال مشاهده کردیم امنیت جامعی در کشور حکم فرما بود.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6651 توسط neginoshtorancoo و در روز جمعه 7 مهر 1402 ساعت ۲۲:۱۵:۲۹
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6648
۷ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۷:۲۷

یادداشت ؛

کارخانه سیمان دورود نماد مقاومت در دفاع مقدس

کارخانه سیمان دورود با توجه به ساختار و نقش مهمی که در کشور داشته اعم از سازندگی و همچنین پشتیبانی از هشت سال دفاع مقدس توانسته نام خود را با عنوان دانشگاه سیمان در کشور به ثبت برساند.؛

صنعت سیمان یکی از حیاتی ترین صنایع کشور است و در واقع صنعتی زیربنایی است که ساخت و سازها در حوزه های مختلفی همچون راه و مسکن بدون وجود سیمان امکان پذیر نیست. از این رو در نقاط مختلف کشور در طول سالیان متمادی این صنایع ایجاد شده اند که یکی از شعبه های مهم این صنعت کارخانه سیمان دورود می باشد که با توجه به ساختار و نقش مهمی که در کشور داشته اعم از سازندگی و همچنین پشتیبانی از هشت سال دفاع مقدس توانسته نام خود را با عنوان دانشگاه سیمان در کشور به ثبت برساند.

بی‌شک کارخانه سیمان شهرستان دورود که یکی از اولین ها در کشور است که ضمن برخورداری از کیفیت و مرغوبیت بالا در محصولات خود منشا خدمات فراوانی در کشور نیز بوده است که از نمونه های این خدمات تا سیس هنرستان فنی شهید بهشتی دورود که از آن به عنوان بزرگترین هنرستان غرب کشور یاد می شود و به عنوان هنرستان ماندگار لرستان نیز معرفی شده است توانسته فارغ التحصیلان، مهندسین و تکنسین های فنی زیادی را تربیت کند و این فارغ التحصیلان منشا تحولات و خدمات زیادی در صنایع مختلف استان و شهرهای مختلف کشور شده اند.

و اما بزرگترین نقش این کارخانه مهم در واقع کمک به توسعه و عمران کشور و پشتیبانی از هشت سال دفاع مقدس بوده است که طی سال های دفاع مقدس به واسطه نزدیکی به خطوط دفاعی کشور و تولید بالای سیمان ، نقش پشتیبانی از جبهه های جنگ تحمیلی را داشت و پرسنل غیور و جان بر کف آن با وجود حملات پی در پی هواپیماهای رژیم بعث عراق که تلاش می کردند این کارخانه مهم را از چرخه تولید خارج کنند توانستند با تقدیم بیش از 60 شهید و مجروحان زیاد خطوط تولید این کارخانه مهم واستراتژیک را فعال نگه دارند.

رژیم بعثی عراق که متوجه نقش مهم و حیاتی این کارخانه در کشور شده بود حملات بی امان خود را با استفاده از انواع هواپیماهای پیشرفته ای که از بلوک شرق و غرب دریافت کرده بود به سمت این کارخانه و شهر دورود روانه می کرد که علاوه بر شهدای کارخانه سیمان ، درسطح شهر نیز شهدای زیادی تقدیم میهمن عزیزمان گردید ولی شهر همچنان مقاوم با اعزام رزمندگان خود در قالب گردان محرم از لشگر 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان به جبهه های دفاع مقدس توانستند جواب این بمباران های مذبوحانه رژیم بعثی عراق را بدهند.

با توجه به تاریخ پرافتخار این کارخانه سیمان در کشور و جانفشانی پرسنل زحمتکش آن در دوران دفاع مقدس از مسئولان محترم کشور انتظار می رود تا توجه ویژه ای به این کارخانه و شهر دورود که شهر مهم و صنعتی استان لرستان است داشته باشند و با ثبت این کارخانه به عنوان یکی از نمادهای مقاومت و ایثار در کشور از زحمات و دلاوری های شهدا و ایثارگران آن و مردم ولایتمدار شهرستان دورود قدردانی شود.

یکی از مهمترین کارهایی که می توان برای ادامه حیات و رونق صنعت سیمان در شهرستان دورود صورت پذیرد تسریع در اجرایی شدن فاز چهار این کارخانه در شهر دورود و تقویت صنایع جانبی همانند‌ فولاد و چدن که در سال های قبل بوده را می توان نام برد که این کار علاوه بر اشتغالزایی و جلوگیری از مهاجرت جوانان متخصص و جویای کار این شهر نقش مهمی در رشد و توسعه استان لرستان دارد.

نویسنده: حسن گرجی

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6648 توسط neginoshtorancoo و در روز جمعه 7 مهر 1402 ساعت ۰۷:۲۷:۳۹
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6645
۷ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۷:۲۱

فرهنگ و هنر؛

نمايش “٢٨٨٨” در ازنا به روي صحنه مي رود

نمايش "٢٨٨٨" آخرين اثر گروه نمايش آسمان با همكاري انجمن هنرهاي نمايشي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي ازنا به نويسندگي مهدي قيطاسي و كارگرداني محسن لك و مهدي قيطاسي به روي صحنه خواهد رفت.؛

نمايش “٢٨٨٨” در ازنا به روي صحنه مي رود.

نمايش “٢٨٨٨” آخرين اثر گروه نمايش آسمان با همكاري انجمن هنرهاي نمايشي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي ازنا به نويسندگي مهدي قيطاسي و كارگرداني محسن لك و مهدي قيطاسي به روي صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری نگین اشترانکوه: نمايش “٢٨٨٨” روايت متفاوتي از ٢٨٨٨ روز جنگ تحميلي است. اهالي يك روستاي بختياري نشين در شب عروسي يكي از جوانان روستا مورد حمله هوايي قرار مي گيرند…

مراحل تمرين اين اثر نمايشي از سال ١٤٠١ آغاز و در آبانماه ١٤٠١ در آمفي تئاتر سيمرغ شهرستان اليگودرز به روي صحنه رفت و اجراي عموم اين اثر هنري در نيمه دوم سال ١٤٠٢ در شهرستان ازنا خواهد بود.

عوامل اين نمايش عبارتند از:

نويسنده: مهدي قيطاسي
كارگردان:محسن لك-مهدي قيطاسي

بازيگران:
محمد جواد فلاحي-فاطمه عبدالوند-زهرا موسوي-صالح عبدالوند-زهره رستمي-نرگس عبدالوند-يگانه اميدي-دانيال فتاحي-محمدرضا اميدي-غفار يگانه كرهرودي-سيد حسين حسيني-فاطمه پاپي-صبا ملك محمودي-فريده مرادوند-هديه مينو-يگانه اكبري-سميه جمشيدي-ستايش عباسي-كبري فلاحي-اكرم ميرترابي-ستايش فولادوند و با هنرمندي معصومه فتاحي-محمود(مهران) سرلك -احمدرضا منصوري-داود خليلي-مهدي قيطاسي و محمد اميدي

طراح صحنه و لباس: محسن لك
دستيار كارگردان: علي اميدي-محمد اميدي
گريم: معصومه فتاحي
موسيقي:علي اميدي
طراح پوستر و بروشور:زهرا حسيني
منشي صحنه و عكاس:يگانه اميدي
تداركات: غفار يگانه كرهرودي
مشاور كارگردان:ليلا پور
سرپرست گروه: محسن لك

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6645 توسط neginoshtorancoo و در روز جمعه 7 مهر 1402 ساعت ۰۷:۲۱:۴۸
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6640
۶ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۲

سرویس حوادث؛

دستگیری سه شکارچی متخلف با سه قبضه سلاح شکاری در ازنا

سه نفر شکارچی متخلف در ارتفاعات مشرف بر شهر ازنا با سه قبضه سلاح شکاری در حین انجام‌ تخلف توسط محيط بانان دستگير و تحويل مراجع قضائی شدند.؛

سه شکارچی متخلف با سه قبضه سلاح شکاری در ازنا دستگیر شدند.

سه نفر شکارچی متخلف در ارتفاعات مشرف بر شهر ازنا با سه قبضه سلاح شکاری در حین انجام‌ تخلف توسط محيط بانان دستگير و تحويل مراجع قضائی شدند.

به گزارش پایگاه خبری نگین اشترانکوه: حسین زرین کیا فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان در این باره گفت؛ بر اساس گزارش واصله از همیاران مبنی بر تخلف شکار گراز در ارتفاعات مشرف بر شهر ازنا محيط بانان گشت اجرايي یگان حفاظت استان بلافاصله به محل اعزام و موفق شدند متخلفین را دستگير کنند.

زرین کیا افزود؛ از متخلفین دو قبضه سلاح شکاری گلوله زنی و یک قبضه سلاح ساچمه زنی به همراه یک لاشه گراز شکار شده و سایر ادوات تخلف کشف و ضبط شد، وی در ادامه گفت؛ برای متخلفین پرونده‌ قضائی تشکيل و متخلفین جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

زرين کیا در پایان از همه هم استانی های عزيز و دوستداران محیط زیست درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف با تلفن گویای ۱۵۴۰ تماس حاصل نمایند.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6640 توسط neginoshtorancoo و در روز پنجشنبه 6 مهر 1402 ساعت ۱۸:۰۲:۰۵
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6636
۶ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷

اخبار شهرستان؛

برگزاری یادواره شهدای روحانی و طلبه شهرستان ازنا

یادواره شهدای روحانی و طلبه شهرستان ازنا با حضور مسئولین محلی وو جمعی از علما ، طلاب ، روحانیون و عموم مردم در حوزه علمیه برادران شهرستان ازنا برگزار شد.؛

یادواره شهدای روحانی و طلبه شهرستان ازنا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نگین اشترانکوه: یادواره شهدای روحانی و طلبه شهرستان ازنا با حضور حجت الاسلام و المسلمین دوریشی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان ، حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه ، فاتحی فرماندار شهرستان ازنا ، سرهنگ مسلمی فرمانده ناحیه سپاه شهرستان و حجت الاسلام و المسلمین روات و جمعی از علما ، طلاب ، روحانیون و عموم مردم در حوزه علمیه برادران شهرستان ازنا برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین درویشی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابالفضل(ع) استان لرستان در سخنانی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و زنده نگه داشتن یاد شهیدان انقلاب اسلامی در قالب برگزاری یادمان‌ها و یادواره‌ها اشاره کرد و بر نقش پر رنگ روحانیت و طلاب حوزه علمیه در دفاع مقدس در ایجاد انگیزه دفاع در دوران دفاع مقدس افزود: عزت و سعادت ایران اسلامی و عامل شکست دشمنان، فرهنگ ایثار و مقاومت و حفظ ارزش‌های دینی و انقلابی در جامعه است و باید بر این روش سیره مقدس ایستادگی کرد.

وی به اهمیت جهاد تبیین و به نقش روحانیون در عرصه‌های مختلف و به نقش ولایت فقیه در کشور اشاره کرد و گفت: باید مردم و مسئولان متحد و یک صدا با همکاری هم برای تحقق ارزش‌های دینی و انقلابی در جامعه ماموریت ملی و اسلامی را بیش از گذشته انجام دهند و مروج فرهنگ ایثار و مقاومت در ایران اسلامی باشند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه نقش علمای بزرگی همچون شیخ فضل الله نوری را در تاریخ معاصر کشور مهم دانست و بر ادامه راه مجاهدانی همچون آن شهید والامقام و دیگر روحانیون و علمای شهید و الگوگیری از آنها تاکید کرد.

گفتنی است یادواره شهدای روحانی و طلبه به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان ازنا برگزار شد.

تهیه و تنظیم: خدیجه بیرانوند

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6636 توسط neginoshtorancoo و در روز پنجشنبه 6 مهر 1402 ساعت ۱۱:۴۷:۵۲
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6632
۵ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹

ایثار و شهادت؛

بازسازی عملیات حاج عمران در شهرستان ازنا

به مناسبت هفته دفاع و به پاس ارج نهادن به رشادتها و دلاورمردی های شهدا و ایثارگران دفاع مقدس ، عملیات حاج عمران در شهرستان ازنا بازسازی شد.؛

به مناسبت هفته دفاع و به پاس ارج نهادن به رشادتها و دلاورمردیهای شهدا و ایثارگران دفاع مقدس ، عملیات حاج عمران در شهرستان ازنا بازسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری نگین‌اشترانکوه: یکی از عملیات‌های غرورآفرین دوران دفاع مقدس، عملیات حاج عمران بود که رزمندگان لرستانی در این عملیات با دفاع جانانه و تقدیم ۳۰۰ شهید، مانع تصرف پیرانشهر شدند.

در همین راستا فرمانده سپاه ازنا گفت: در این عملیات رژیم بعث عراق با ٧ تیپ و ١٢ گردان به منطقه حاج عمران حمله کرد که تیپ ۵٧ حضرت ابوالفضل (ع) با ٧ گردان در مقابل آن‌ها ایستاد و پیروز شد، گردان مالک اشتر ازنا نیز یکی از این ٧ گردان حاضر در عملیات بود که ۳۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

سرهنگ روح اله مسلمی افزود: به پاس این رشادت‌ها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این عملیات در ازنا بازسازی شد.

نمایش بازسازی عملیات حاج عمران به همراه بازدید از ادوات نظامی از یکم تا هفتم مهرماه هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ در بلوار شهید صادقی، پشت ورزشگاه تختی، پیست موتور سواری برگزار خواهد شد.

گزارش: ابراهیم لک

 

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6632 توسط neginoshtorancoo و در روز چهارشنبه 5 مهر 1402 ساعت ۱۲:۳۹:۲۵
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6627
۴ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷

همزمان با هفته دفاع مقدس؛

افتتاح نمایشگاه آثار هنری خانم فاطمه بلگیوند در نگارخانه نقش قلم شهرستان ازنا

همزمان‌با هفته دفاع مقدس نمایشگاه آثار هنری با تعداد ۱۷ تابلو طراحی از تصاویر شهدای والامقام و جاویدالاثر توسط خانم فاطمه بلگیوند با حضور مسیولین محلی و تعدادی از هنرمندان در نگار خانه نقش قلم شهرستان افتتاح گردید . ؛

نمایشگاه آثار هنری سر کار خانم فاطمه بلگیوند در نگارخانه نقش قلم شهرستان ازنا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری نگین اشترانکوه: امروز مورخ ۴ مهر ماه به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه آثار هنری با تعداد ۱۷ تابلو طراحی از تصاویر شهدای والامقام و جاویدالاثر توسط سرکار خانم فاطمه بلگیوند با حضور حاج اقا سپهوند امام جمعه شهرستان ،،فاتحی فرماندار، سرهنگ مسلمی فرمانده سپاه ،حسنی شهردار و تعدادی از مسولان و هنرمندان در نگار خانه نقش قلم شهرستان افتتاح گردید .

در مراسم افنتاح نمایشگاه حجت الاسلام سپهوند ضمن تشکر از هنرمند جوان و انقلابی گفتند در چند سال اخیر این اولین نمایشگاهی است که با رویکرد انقلابی و تصاویر شهدا در شهرستان ازنا برگزار شده است.
در ادامه بعد از افنتاح نمایشگاه مراسم شعر خوانی با موضوع دفاع مقدس در محل نمایشگاه برگزار گردید در ابتدای مراسم ابتدا محتشم آرا رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا ضمن خیر مقدم به مدعوین و گرامیداشت دفاع مقدس گفتند اثار نمایشگاه توسط هنرمند سر کار خانم فاطمه بلگیوند یاد آور رشادتهای رزمندگان شجاع کشورمان می باشد .و از تاکیدات موکد مقام‌معظم رهبری است که فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید انتقال پیدا نماید و باعث خرسندی است که هنرمندی که دوران دفاع مقدس را درک نکرده امروز با قلم و اندیشه خود به میدان آمده و دوران دفاع مقدس را به ما یاد آوری می نماید.
در ادامه سپهوند امام‌جمعه شهر ستان ضمن تقدیر از خانم بلگیوند هنر مند جوان و ارزشی گفتند در این نمایشگاه و تصاویر فکر زیبا و انقلابی دیده می شود و هنرمندی به میدان آمده که در برابر این همه هجمه توانسته از هنر فاخر و ارزشی دفاع نمایند.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6627 توسط neginoshtorancoo و در روز سه شنبه 4 مهر 1402 ساعت ۱۴:۱۷:۱۱
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6621
۳ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵

تا انتخابات؛

عزم مسئولان‌ازنا برای انتخاباتی سالم و باشکوه

باحضور فرماندار شهرستان در دفتر هیأت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان بر برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تاکید شد.؛

با حضور فرماندار شهرستان در دفتر هیأت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان بر برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تاکید شد.

به گزارش‌پایگاه خبری نگین اشترانکوه: صبح امروز دوشنبه ۳ مهرماه همزمان با آغاز امامت حضرت بقیة الله الاعظم (عج) محمدرضا فاتحی فرماندار شهرستان ازنا به همراه اعضای ستاد انتخابات شهرستان ازنا با حضور در دفتر هیأت نظارت شورای نگهبان شهرستان ازنا با رئیس و اعضای این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فاتحی فرماندار شهرستان ازنا ضمن تبریک ایام مبارک ماه ربیع الاول و آرزوی توفیق برای رئیس و اعضای دفتر نظارت بر لزوم هم افزایی و همکاری فی مابین جهت برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه تأکید نمود و افزود: شهرستان ازنا در سنوات گذشته نیز بعنوان شهرستان نمونه و برتر در برگزاری انتخابات مطرح بوده است و انشاالله با کمک و همراهی همه متولیان و بخصوص نهاد شورای نگهبان شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه خواهیم بود.

کریم فرازمند رئیس دفتر هیأت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان نیز ضمن خیر مقدم به فرماندار و هیئت همراه آمادگی دفتر نظارت را جهت برگزاری انتخابات سالم و با شکوه بر اساس قانون و منویات مقام معظم رهبری اعلام‌نمود و بر استفاده از همه ظرفیت های شهرستان برای برگزاری انتخابات پیش رو تأکید کرد.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6621 توسط neginoshtorancoo و در روز دوشنبه 3 مهر 1402 ساعت ۱۶:۴۵:۵۶
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6617
۱ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا برگزار می‌کند:؛

نمایشگاه طراحی سیاه قلم‌نقش و نوا

به مناسبت هفته دفاع مقدس مجموعه آثار سرکار خانم فاطمه بلگی‌وند برگزار می شود افتتاحیه: سه‌شنبه چهارم مهرماه ۱۴۰۲/ ساعت ۹ بازدید: صبح‌ها ۱۰/۳۰ لغایت ۱۲ و عصرها ۱۷ لغایت ۱۹ مکان: مجتمع فرهنگی هنری غدیر؛

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا برگزار می‌کند:

نمایشگاه طراحی سیاه قلم

نقش و نوا

آثار سرکار خانم فاطمه بلگی‌وند
«به مناسبت هفته دفاع مقدس»

افتتاحیه: سه‌شنبه چهارم مهرماه ۱۴۰۲/ ساعت ۹
بازدید: صبح‌ها ۱۰/۳۰ لغایت ۱۲ و عصرها ۱۷ لغایت ۱۹

مکان: مجتمع فرهنگی هنری غدیر

از کلیه‌ی علاقمندان گرامی دعوت می‌شود در آیین افتتاحیه‌ی این نمایشگاه حضور به هم رسانند.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی نگین اشترانکوه طی شماره 6617 توسط neginoshtorancoo و در روز شنبه 1 مهر 1402 ساعت ۱۷:۰۹:۵۰
© Copyright 2023 http://www.neginoshtorancoo.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر